Szkółka Żeglarska dla dzieci-nabór

Propagowanie żeglarstwa wśród najmłodszych przez naszą organizację jest jednym z priorytetowych gałęzi działalności. Mamy na w swym dorobku dwie Akademie Żeglarskie, które miały za zadanie oswoić najmłodszych z żeglowaniem. W tym roku dzięki nawiązaniu współpracy z Żaglomania.pl najmłodsi będą kolejny raz mieli możliwość wziąć ster w swoje ręce.
Zajęcia odbywać się będą nad zalewem Rejów w dniach 27.06-01.07.2022r. w dwóch grupach wiekowych 6-10 lat, oraz 11-15lat. 

Program zajęć opracowany jest  według wieloletnich  doświadczeń pracy z dziećmi i młodzieżą przez International Sailing Schools AssociationW trakcie spotkań młodzież i dzieci  działając w grupach, będzie wykonywać określone zadania, sprzyjające kształtowaniu pozytywnych postaw np węzły , meteorologia , budowa żaglówki , bezpieczeństwa na wodzie, a przede wszystkim samodzielnego żeglowania  i wiele innych zajęć w formie zabawy .

Mali adepci żeglarstwa uczyć się będą na  popularnych żaglówkach klasy Optymist, które od lat są podstawą w edukacji dzieci.

Szkolenie poprowadzi  Marcin Górski-Instruktor PZŻ/ISSA, Kapitan Jachtowy, wieloletni organizator rejsów morskich (w tym arktycznych) i śródlądowych.

Zapisy pytania przyjmuje Marcin na mail:studiogafel@gmail.com lub 666 637 136

koszt szkolenia: 900zł./5 dni

 

 

Leave a Reply