Pierwsza klubowa łódź

Swoją działalność dwa lata temu rozpoczynaliśmy jedynie z chęciami  i doświadczeniem, którym postanowiliśmy się dzielić z osobami chcącymi żeglować. Pierwsze inicjatywy realizowaliśmy na użyczonej łodzi klasy Omega należącej do naszego klubowego kolegi Mateusza Bolechowskiego.  Mając świadomość, że do rozwoju naszej organizacji niezbędna jest klubowa łódź powołaliśmy do życiaakcję pt. „Łódka dla Skarżyska”. Dzięki darowiznom od osób prywatnych, a także wsparciu lokalnych firm udało nam się nabyć kadłub jachtu klasy Omega, który będzie służył nam do realizacji zadań statutowych.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom zaangażowanym w akcję. każdy, kto wpłacił z dobrego serca choćby  widząc sens naszej działalności przyczynił się do budowy przyszłości skarżyskiego żeglarstwa. Spora część darowizn spłynęła z różnych krańców kraju, co świadczy o tym że jako organizacja jesteśmy zauważalni i doceniani nie tylko w kręgu lokalnym.  Dzięki Wam będziemy mogli zaszczepiać żeglarskiego ducha w dzieciach i osobach dorosłych a przede wszystkim ……skierujemy Ster na Skarżysko. 

Gorące podziękowania kierujemy także do:Firmy Wtórpol, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej, Miastu Skarżysko-Kamienna, firmie Holis Studio-Maciej Sobczyk, Firmie Klimek- Nieruchomości, którzy także udzielili nam niezbędnego wsparcia.

Leave a Reply